آموزش زبان انگلیسی

دپارتمان انگلیسی آکادمی زبان 2B منتخر است با بهره گیری از مجرب ترین اساتید زبان انگلیسی و متد منحصر به فرد از دوره های مبتدی تا پیشرفته، IETLS, TOEFL, Business English کلاس برگزار می نماید.

متد تدریس این موسسه منحصر به خود آموزشگاه و اساتید آن می باشد که با تمرکز بر مهارت speaking زبان آموزان و تقویت دیگر مهارت ها در کمترین زمان ممکن، نیاز های زبان آموزان را بر طرف می نماید.

دوره هایی که در این دپارتمان برگزار می گردد شامل دوره های Intro, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediat, Advance, IELTS, TOEFL, Business language and marketing می باشد که  تمامی دوره ها توسط بهترین اساتید مربوطه ارائه می گردد.

 آکادمی زبان توبی تلاش کرده است با بهره گیری از اساتید بسیار توانمند و دلسوز و استفاده از تمامی ابزار کمک آموزشی به روز در فضایی مناسب به آموزش زبان آموزان گرامی بپردازد.

چارت آموزشی این مجموعه به دو گروه اصلی دوره های ترمیک عمومی و دوره های ویژه خصوصی یا نیمه خصوصی تقسیم میگردد.

اساسی ترین تفاوت میان این دوره ها سرعت آموزش و در نتیجه هزینه های ثبت نام دوره ها می باشد. مشخصات دقیق تر و جزییات بیشتر این دوره ها را در زیر بخوانید:

1 - در مورد دوره های ترمیک عمومی، (گروه انگلیسی) ازمیان کتابهای مختلف آموزش زبان انگلیسی، پس از مطالعات کارشناسی مختلف و تجمیع نظرات مدرسان متعدد، کتاب New American English File به عنوان کتاب آموزشی ثابت این مجموعه در نظر گرفته شده است. هرچند در این دوره های General English سعی شده است از  مجموعه کتب ارائه شده در دوره های پیشرفته  landmark Upper-Intermediate, Advance نهایت استفاده بشود. لازم به ذکر است که کتاب های فوق تنها جهت منبع آموزشی ارائه شده است و متد تدریس هر دوره متناسب با هر دوره متفاوت و منحصر به آموزشگاه می باشد: توضیح اینکه نظر وتصمیم مدرس هر دوره، متناسب با  زبان آموزان دوره و ریتم آموزشی آن دوره و معیارهای متنوعی که خود مدرس با آن در ارتباط است، اساسی ترین تصمیم در مورد پیشرفت کلاس و مطاب آموزشی خواهد بود. نکته اساسی و قابل ذکر این دوره ها در Conversation based بودن آنها میباشد. و طبیعتا موارد گرامری و سنگین در قالب مکالمه و ارتباط روان گفتاری و شنیداری آموزش داده می شود. و در اصل آموزش گرامر به صورت گرامر در مکالمه (Grammar in dialogue) انجام می گیرد . 

با توجه به اینکه این دوره ها عمومی میباشند لذا تاریخ شروع دوره ها کم و بیش بستگی به تعداد نفرات ثبت نام شده ( بین پنج تا ده نفر) داشته و هزینه ثبت نام در این دوره ها پایین و قابل پرداخت برای عموم میباشد. طول این دوره ها بسته به فشرده یا عادی بودن آنها، برای یک زبان آموزی که از سطح مبتدی قصد رسیدن به سطح بالای متوسط را دارد از هشت ماه تا یکسال قابل پیش بینی است.

 2- در مورد دوره های ویژه خصوصی و نیمه خصوصی ( هر دو گروه انگلیسی و فرانسه) کتابی که در آکادمی زبانهای خارجی توبی تدریس میگردد کاملا منحصر به این مجموعه بوده و تالیف شده اساتید بسیار توانمند و با تجربه این مرکز می باشد. این متد آموزشی آمیخته ای جالب و قابل اتکا  و منحصر به فرد از تمامی متد های آموزشی موجود بوده و سیسیتم پیشرفت مطالب آموزشی آن کاملا متناسب با نیازهای یک زبان آموز بالغ ایرانی میباشد که سطح زبانش در  طول مدت زمانی بسیار کوتاه ( بین چهار تا شش ماه ) از سطح بسیار مبتدی به سطح بالای متوسط ارتقا میابد. نتیجه مطلوب این دوره ها تضمینی بوده و طی قراردادی که میان آموزشگاه توبی و شخص متقاضی منحصرا امضا میگردد، نتیجه دلخواه زبان آموز - به شرط رعایت و انجام کلیه تکلیف های ارایه شده از طرف مدرس به زبان آموز- تضمین میگردد.

در دوره هاي خصوصي و نيمه خصوصي با توجه به تست اوليه اي كه از دانشجو گرفته مي شود نيازهاي انها برآورده شده و بيشتر روي نقاط ضعف شاگرد تمركز مي شود. به همين ترتيب تعداد جلساتي كه براي رسيدن به سطح شركت در كلاس آيلتس  لازم دارد تعيين ميشود. براي مثال اگر در listening ضعيف باشد برنامه ي او از لحاظ زماني تاكيد قابل ملاحظه اي بر اين مهارت خواهد داشت. پيشرفت فرد به طور مداوم تحت نظر گرفته ميشود . در اين دوره افراد به بهترين نحو براي شركت در آزمون آيلتس اماده مي شوند. و ضمنا برای کلاس های آیلتس نیز برنامه ای منسجم و مدون (در قالب کلاسهای خصوصی یا گروهی) ارایه می گردد. ما موفقيت فرد را تضمين مي كنيم در صورتيكه به هر چه توسط تيم آموزشي ما مطرح مي شود عمل كند. در اين دوره زبان آموزان با يك تيم آموزشي سر كار دارند و نه با يك معلم. از جمله برنامه های فوق برنامه اضافی  و جذابی که برای این عزیزان در نظر گرفته شده است - بسته به نيازشان- كلاسهاي مكالمة ي رايگان مي باشد. از طرفي زبان آموزان به منظور قرار گرفتن هر چه بيشتر در معرض زبان انگليسي مي توانند به صورت مستمع آزاد در دوره هاي ديگر شركت داشته باشند.

شرایط این قرار داد و بند های مختلف آن بسیار منطقی، جذاب و قابل حصول میباشد که در صورت تمایل میتوانید با مراجعه به شعبه سعادت آباد این مجموعه از آن اطلاع پیدا کنید. تاریخ شروع این دوره ها سریعا پس از امضای قرار داد ما بین متقاضی و آکادمی زبانهای خارجی توبی بوده و طبیعی است که مبلغ شهریه این دوره ویژه و این نوع قرار داد بالاتر از دوره های عمومی ترمیک میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از مطالب ارایه شده میتوانید با شعبه مورد نظر در شرق یا غرب تهران تماس حاصل فرمایید.
درودنوع زبانرده سنیسطح دورهمتد آموزشیشعبهمدرس دورهروز و ساعتهزینه دوره (تومان)
انگلیسی
بزرگسال
 IELTS_سید خندانآقای صادقیچهارشنبه 21-18:30850,000
انگلیسی
بزرگسال
CAEReady for CAEسید خندان
آقای صادقی
شنبه 21-19:30 دوشنبه 20-18:30435,000
انگلیسی
بزرگسال
 Pre-IELTS _سید خندانآقای صادقییکشنبه و سه شنبه 21-19550,000
انگلیسی
بزرگسال
Intermediateکتاب American English File  3
سید خندانآقای صادقیشنبه 17:30-15:30 چهار شنبه 17:30-15390,000

انگلیسی

بزرگسال
Free Discussion-Pre Intermediate
کتاب American English File 2
سید خندان
آقای صادقیشنبه و چهارشنبه16:30-15390,000
انگلیسی
بزرگسال
Elementaryکتاب American English File 1  
سید خندان
آقای صادقی
پنجشنبه 18:30-16340,000
انگلیسیبزرگسال
Pre-Intermediateکتاب American English File 2 
سید خندان
خانم سکاکی
یکشنبه و سه شنبه 21-19
340,000
انگلیسی
بزرگسال
Speak Now 2 
کتاب  Speak Now 2
سید خندان
آقای صادقییکشنبه و سه شنبه 19-17:30
300,000
انگلیسی
بزرگسال
Advanced
کتاب American English File 5
سید خندان
آقای صادقیشنبه و دوشنبه 19:30-18435,000
انگلیسی
بزرگسال
upper-Intermediate
کتاب American English File 4
سید خندان
خانم تیموری
شنبه و دوشنبه 9-7390,000
انگلیسی
بزرگسال
Free Discussion(بحث آزاد)_سید خندانخانم تیموریپنجشنبه 18:30-16300,000
انگلیسی
بزرگسال
Free Discussion(بحث آزاد)
_
سید خندان
خانم تیموری
چهارشنبه 21-19:30300,000
انگلیسی

بزرگسال

Intermediate
کتاب American English File 3 
سید خندان
خانم تیموری
شنبه و چهارشنبه21-19

390,000

انگلیسی
بزرگسال
Pre-Intermediate
کتاب American English File 2
سید خندان
خانم آریاشنبه و  دوشنبه 21-19
390,000
انگلیسی
بزرگسال
Elementary
کتاب American English File 1 
سید خندان
آقای جلالیانیکشنبه و سه شنبه 21-19
340,000
انگلیسی
بزرگسال
Speak Now 2
کتاب  Speak Now 2
سید خندان
خانم سکاکی
شنبه و چهارشنبه 19-17:30
300,000
انگلیسی
بزرگسال
Intermediate
کتاب American English File 3
سیدخندانخانم سکاکیشنبه و چهارشنبه 21-19390,000
انگلیسی
بزرگسال
Speak Now 1
کتاب  Speak  Now1
سیدخندان
خانم شیروانیانیکشنبه و سه شنبه 19:30-18300,000
انگلیسی
بزرگسال
Pre-Intermediate
کتاب American English File 1

سید خندان

خانم سکاکی
یکشنبه و سه شنبه 19-17:30
390,000