آموزش زبان فرانسه

 بخش فرانسه  این مرکزادعا دارد که یکی از بهترین مراکز آموزشی زبان فرانسه برای بزرگسالان در کشور می باشد: گروه مدرسین بسیار توانمند ومجرب با تحصیلات دکتری و کارشناسی ارشد، شیوه آموزش منحصر به فرد 2B، ارتباط مستمرآموزشی با بخش فرهنگی سفارت فرانسه ومدیریت پویا و هدفمند این مرکز دلیل این ادعا و رضایت زبان آموزان گواه این ادعاست.

با توجه به اینکه متد و کتاب آموزشی معمولا دغدغه اصلی زبان آموزان گرامی می باشد و تقریبا اولین سوالی که پرسیده میشود متد آموزشی و اسم کتاب است لازم به ذکر میدانیم چند نکته را متذکر شویم:

اگر منظور از متد آموزشی همان روش و نحوه آموزش است باید ادعا کنیم که شیوه آموزشی ما، منحصر به مرکز توبی بوده و نسبت به هر دوره و هر سطح نحوه آموزش متفاوت می باشد طبیعتا برای داشتن بهترین راندمان آموزشی همکاران ما به صورت مداوم در حال تشکیل جلسه، همفکری و نظر خواهی هستند تا شیوه آموزشی مطلوب تر و کامل تری ارایه شود.

 اما در مورد کتاب و مواد کمک آموزشی گفتنی است که کتاب خاص و واحدی مورد نظر ما نیست و در آموزشگاه ما بحث اصلی هر ترم مفاهیم آموزشی مربوط به آن است تا کتاب و درس وصفحه خاص. با این حال به دلیل اینکه اکثر زبان آموزان دغدغه کتاب آموزشی دارند، پس از کارشناسی های بسیار زیاد یکی از به روز ترین و کار آمد ترین کتابهای آموزشی با عنوان Le nouveau taxi به عنوان کتاب اصلی درنظر گرفته شده است.

نکته بسیار جالب و جذاب در مورد روش آموزش توبی، آماده سازی زبان آموزان در حین آموزش دیدن برای گذراندن آزمونهای استاندارد TEF و TCF می باشد. بدین منظور، از طرف مدیریت آموزشی گروه فرانسه توبی به تمامی مدرسین در شعبات توبی تکلیف گردیده که در حین ترمهای آموزشی مناسب ( بعد از ترم یک و دو ) از نمونه سوالات اصلی آزمون TEF و TCF در کلاسها استفاده شده تمامی موارد مربوط به این آزمونها تشریح و آنالیز گردد و نکاتی که حاوی امتیاز برای گذراندن TEF و TCF است به زبان آموزان تدریس گردد. . بنا بر این زبان آموزانی که از مبتدی در دپارتمان زبان فرانسه آکادمی زبانهای خارجی توبی آموزش می بینند، پس از گذراندن چهار ترم آموزشی به صورت اتوماتیک بدون نیاز به شرکت در دوره های آماده سازی آزمون TEF و TCF توانایی گذراندن موفقیت آمیز این آزمونها و رسیدن به سطح حد اقل B1 را خواهند داشت. مدرسین این مرکز با اشراف کامل به تمام کتابهای آموزشی موجود فعلی و با شناخت کامل از تمام متدها بنا به نیاز زبان آموزان و صلاح دید خود ، از مواد کمک آموزشی متنوع و بانک اطلاعاتی بسیار غنی آموزشگاه می تواند جهت تدریس مفهوم آموزشی مورد نظر استفاده کند . در طول ترمهای ابتدایی بیشترین استفاده از کتابهایی مثل : Café crème – Rond Point – Altitude- Belle ville - Le nouveau taxi-

و همچنین از مجموعه کتابهای انتشارات Clé مانند :

Compréhension & Expression Orale et écrite et Grammeire en dialogue

و بسیاری کتابهای دیگر بهره گرفته میشود . در ضمن در حین ثبت نام یک پکیج آموزشی حاوی چندین DVDبسیار پر بارآموزشی درا ختیار زبان اموزان عزیز قرار میگیرد:

این مجموعه بعنوان ، کاملترین متد کمک آموزشی و خود آموز در کنار دوره های کلاسی نقشی کلیدی در آموزش و کار در منزل دانشجو اجرا خواهد کرد.


نوع زبانرده سنیسطح دورهمتد آموزشیشعبهمدرس دورهروز و ساعتهزینه دوره (تومان)

فرانسه

بزرگسالمبتدی (ترمیک)کتاب Editoسید خندانخانم نجفیشنبه و چهارشنبه 20:30-19385,000
فرانسهبزرگسالمبتدی (ترمیک)
کتاب Editoسید خندانخانم محمودییکشنبه و سه شنبه 21-18:30385,000
فرانسهبزرگسالمبتدی (ترمیک)کتاب Editoسید خندانخانم محمودییکشنیه و سه شنبه 7-5385,000
فرانسهبزرگسالElementary(ترمیک)کتاب Editoسید خندانخانم نجفیشنبه و دوشنبه و چهارشنبه 19-17:30385,000
فرانسه
کودک
مبتدی (ترمیک)
کتاب Mag1سید خندان
خانم نجفی
یکشنبه و سه شنبه 18:30-17300,000
فرانسه
بزرگسال
مبتدی (ترمیک)کتاب Editoسید خندان
خانم محمودی
شنبه و چهارشنبه 19:30-17:30
385,000