آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی زبان رسمی اسپانیا و 20 کشور امریکای لاتین می باشد و بیش از پانصد میلیون گویشور دارد. اسپانیایی زبان دوم رسمی دنیا نیز محسوب می شود و به دلیل ریشه های مشترک با بعضی از زبان ها با یادگیری این زبان می توان با روند سریعتری زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی و رومانیایی را فراگرفت.

آکادمی زبان توبی تلاش کرده است با استفاده از تمامی ابزار کمک آموزشی به روز در فضایی مناسب به آموزش زبان آموزان گرامی بپردازد.

چارت آموزشی این مجموعه به دو گروه اصلی دوره های ترمیک عمومی و دوره های ویژه خصوصی یا نیمه خصوصی تقسیم میگردد.

اساسی ترین تفاوت میان این دوره ها سرعت آموزش و در نتیجه هزینه های ثبت نام دوره ها می باشد. مشخصات دقیق تر و جزییات بیشتر این دوره ها را در زیر بخوانید:

در مورد دوره های ترمیک عمومی، گروه (اسپانیایی) از میان کتابهای مختلف آموزش زبان اسپانیایی، پس از مطالعات کارشناسی مختلف و تجمیع نظرات ، کتاب Nuevo Prisma به عنوان کتاب آموزشی ثابت این مجموعه در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که کتاب فوق تنها جهت منبع آموزشی ارائه شده است و متد تدریس هر دوره متناسب با هر دوره متفاوت و منحصر به آموزشگاه می باشد: توضیح اینکه نظر وتصمیم مدرس هر دوره، متناسب با  زبان آموزان دوره و ریتم آموزشی آن دوره و معیارهای متنوعی که خود مدرس با آن در ارتباط است، دخیل خواهد بود. نکته اساسی و قابل ذکر این دوره ها در Conversation based بودن آنها میباشد. و طبیعتا موارد گرامری در قالب مکالمه و ارتباط روان گفتاری و شنیداری آموزش داده می شود. و در اصل آموزش گرامر به صورت گرامر در مکالمه (Grammar in dialogue) انجام می گیرد

در این آموزشگاه آخرین ویرایش کتاب Prisma (2014) تدریس می شود. متد پریسما دارای سه سطح A (مبتدی)، B (متوسط) و C (پیشرفته) و 6 کتاب A1، A2، B1، B2، C1 و C2 می باشد.

پس از اتمام هر کتاب یک ترم مکالمه برگزار می شود که در طی این ترم مهارت های گفتاری و شنیداری زبان آموز تقویت می شوند.

در این موسسه زبان اسپانیایی برای کودکان و نوجوانان نیز تدریس می گردد. متد این بازه سنی USO JUNIOR می باشد که دارای 3 سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته می باشد.

با توجه به اینکه این دوره ها عمومی میباشند لذا تاریخ شروع دوره ها کم و بیش بستگی به تعداد نفرات ثبت نام شده ( از 4 نفر) داشته و البته در صورتی که دوره ای با کمتر از 4 نفر تشکیل شود از تعداد جلسات آن کسر خواهد شد. هزینه ثبت نام در این دوره ها پایین و قابل پرداخت برای عموم میباشد. طول این دوره ها بسته به فشرده یا عادی بودن آنها، برای زبان آموزی که از سطح مبتدی قصد رسیدن به سطح بالای متوسط را دارد از هشت ماه تا یکسال قابل پیش بینی است.


در مورد دوره های ویژه خصوصی و نیمه خصوصی سیسیتم پیشرفت مطالب آموزشی آن کاملا متناسب با نیازهای یک زبان آموز بالغ ایرانی میباشد که سطح زبانش در  طول مدت زمانی بسیار کوتاه ( بین چهار تا شش ماه ) از سطح بسیار مبتدی به سطح بالای متوسط ارتقا می یابد. نتیجه مطلوب این دوره ها تضمینی بوده و طی قراردادی که میان آموزشگاه توبی و شخص متقاضی منحصرا امضا میگردد، نتیجه دلخواه زبان آموز - به شرط رعایت و انجام کلیه تکلیف های ارایه شده از طرف مدرس به زبان آموز- تضمین میگردد.

در دوره هاي خصوصي و نيمه خصوصي با توجه به تست اوليه اي كه از زبان آموزان گرفته مي شود نيازهاي انها برآورده شده و بيشتر روي نقاط ضعف شاگرد تمركز مي شود. براي مثال اگر در listening ضعيف باشد برنامه ي او از لحاظ زماني تمرکز قابل ملاحظه اي بر اين مهارت خواهد یافت. پيشرفت فرد به طور مداوم تحت نظر گرفته ميشود . ما موفقيت فرد را تضمين مي كنيم در صورتيكه به هر چه توسط تيم آموزشي ما مطرح مي شود عمل كند.
نوع زبانسطح دورهرده سنیمتد آموزشیشعبهمدرس دورهروز و ساعتهزینه دوره (تومان)
اسپانیایی 
مبتدی (ترمیک)
بزرگسال
کتاب Prisma
سید خندان
آقای پورهاشمی
پنجشنبه 14-11385,000
اسپانیایی مبتدی (ترمیک)بزرگسالکتاب Prismaسید خندانآقای پورهاشمیدوشنبه ها 20:30-18:30385,000